Tutvustus

Hea kodulehe külastaja!

Oled sattunud Mustvee Valla Spordikeskuse veebilehele.

 

Mustvee valla moodustavad peale 2017 aastal toimunud haldusreformi Mustvee linn, Avinurme vald, Kasepää vald, Lohusuu vald, Saare vald. Ühtekokku elab meie vallas üle 5,5 tuhande rõõmsa ja sportliku elaniku.

Meie vallas on järgmised spordirajatised

Mustvee linnas – spordihoone kus saab mängida täismõõtmetega saalis ühel väljakul korvpalli,  saalihokit ning kahel ristipidi täismõõtmetega väljakul võrkpalli ja indiacat. Samuti saab mängida lauatennist ning 3-el väljakul sulgpalli.

Mustvee spordihoones on ka hostelitoad laagrite ja võistluste majutamiseks. Spordihoone kõrval on 3 liivaväljakut rannavõrkpalli mängimiseks, lisaks 1 väljak spordihoonest 100 meetri kaugusel rannas. Ranna esisel partkimisplatsil on võimalik mängida kahe korvi all tänavakorvpalli. Spordihoonest 50 kaugusel on ka loodusliku muruga jalgpalliväljak. Jalgpalli väravad on ka rannas. Spordihoone ees saab ühel välilaual mängida lauatennist.

Avinurmes on Gümnaasiumi kõrval täismõõtmetes pallimängusaal ja jõusaal. Lisaks on pallimängusaali ees tartaankattega jooksusirge. Õues on 2 liivaväljakut rannavõrkpalli jaoks ning staadion jalgpalli jaoks. Koolist üle tee jääb mõnus ujula koos saunadega. Kooli juures on ka väike skatepark.

Voorel on täismõõtmetega põhikooli pallimängusaal. Kooli kõrval on kunstmurukattega miniarena.

Kääpal on tänavakorvpalliväljak ja seikluspark.

Kasepääl on loodusliku muruga jalgpalliväljak, tänavakorvpalli plats ja võrkpalli liivavaäljak.

Ning lisaks veel matkaradu ja muid välirajatisi.

Kui sul tekkis küsimusi või soov viia läbi mõnes meie rajatises, oma laager või võistlus, siis võta meiega ühendust Facebookis või meili teel: spordihoone@mustvee.eu, helistades +372 53 62 6995