2019

  • 13 jaanuar 2019: Mustvee valla XI seeriavõistlus lauatennises-2 etapp, (Mustvee SH) – JUHEND/
  • 14 jaanuar 2019: Mustvee valla MV rahvastepallis, 4-5 kl (Mustvee SH) – JUHEND/ AJAKAVA/TULEMUSED
  • 17 jaanuar 2019: Võrkpalli miniliiga, tüdrukud 4-6 kl (Torma)- TULEMUSED
  • 19 jaanuar 2019: Jõgevamaa MV 100-r kabes (Jõgeva VIRTUS) – JUHEND/TULEMUSED
  • 21 jaanuar 2019: Jõgevamaa 3×3 korvpall, poisid 4-5 ja 6-7 kl (Torma)
  • 22 jaanuar 2019: Jõgevamaa MV sisekergejõustikus (Jõgeva PK) – JUHEND / TULEMUSED
  • 24 jaanuar 2019: Jõgevamaa MV saalijalgpallis noortele ( Põltsamaa FELIX (PU-15)) – JUHEND/TULEMUSED
  • 24 jaanuar 2019: Jõgevamaa võrkpalli pallilahing, tüdrukud (Põltsamaa FELIX) – TULEMUSED
  • 29 jaanuar 2019:  Jõgevamaa MV saalijalgpallis noortele (Põltsamaa FELIX (PU-11)) – JUHEND/TULEMUSED
  • 31 jaanuar 2019: Jõgevmaa noorte MV sumos (Jõgeva VIRTUS): TULEMUSED
  • 03 veebruar 2019: Kuldne 1500 uisutamises (Adavere)
  • 07 veebruar 2019:  Jõgevamaa MV saalijalgpallis noortele (Põltsamaa FELIX (PU- 9)) – JUHEND/TULEMUSED
  • 08 veebruar 2019: Jõgevamaa MV rahvastepallis 1-3 kl., väikesed koolid (Voore PK) – JUHEND
  • 13 veebruar 2019: Jõgevamaa MV rahvastepallis 1-3 kl. suured koolid (Torma) – JUHEND – TULEMUSED
  • 14 veebruar 2019:  Jõgevamaa MV saalijalgpallis noortele (Põltsamaa FELIX (PU-13)) – JUHENDTULEMUSED
  • 14 veebruar 2019: Jõgevamaa MV suusatamises, klassika dist. (Kuremaa) – TULEMUSED
  • 14 veebruar 2019: Jõgevamaa XII spordimälumäng “Bumerang” – TULEMUSED
  • 16 veebruar 2019: Mustvee valla XI seeriavõistlus lauatennises-3 etapp, (Mustvee SH)- JUHEND
  • 19 veebruar 2019: Jõgevamaa noorte MV uisutamises (Adavere) – JUHEND
  • 21 veebruar 2019:  Jõgevamaa MV saalijalgpallis noortele (Jõgeva VIRTUS (PU-17)) – JUHEND/TULEMUSED
  • 21 veebruar 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis U14 T (Torma) – JUHEND/TULEMUSED
  • 22 veebruar 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis TU20 T (Jõgeva PK) – JUHEND/ TULEMUSED
  • 23 veebruar 2019: Jõgevamaa MV uisutamises (Adavere) – JUHEND/ TULEMUSED
  • 2-3 märts 2019: 35. Omavalitsuste Talimängud (Kadrina) –JUHEND / AJAKAVA
  • 07 märts 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis U16 T (Torma) – JUHEND/TULEMUSED
  • 07 märts 2019: Jõgevamaa MV kiiruisutamises noortele (Adaveres) – TULEMUSED
  • 09 märts 2019: Jõgevamaa MV 64-r kabes (Jõgeva VIRTUS): JUHEND/
  • 09 märts 2019: Avinurme lahtine sangpommivõistlus Heino Ambose karikatele (Avinurme Spordihoone) – JUHEND/TULEMUSED
  • 13 märts 2019: Jõgevamaa noorte MV suusatamises (Kuningamäe) – JUHEND
  • 16 märts 2019: Jõgevamaa MV 64-r ja 100-r välkkabes (Jõgeva VIRTUS): JUHEND/
  • 19 märts 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis U18 T (Torma) – JUHEND/TULEMUSED
  • 20 märts 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis U16 P (Põltsamaa FELIX) – JUHEND/TULEMUSED
  • 20 märts 2019: Jõgevamaa MV suusatamises vaba st. (Kuningamäe)
  • 24 märts 2019: Mustvee valla XI seeriavõistlus lauatennises-4 etapp, (Mustvee SH) –JUHEND
  • 26 märts 2019:  Mustvee Valla MV rahvastepallis, 1-3 klassid (Avinurme): JUHEND / AJAKAVA/TULEMUSED
  • 27 märts 2019: Jõgevamaa noorte MV ujumises (Kuremaa)-JUHEND/TULEMUSED
  • 01-30 aprill 2019: Jõgevamaa MV korvpallis U18-U20 – JUHEND
  • 03 aprill 2019: Jõgevamaa noorte MV males (Põltsamaa ÜG) – JUHEND / TULEMUSED
  • 05 aprill 2019: Jõgevamaa MV korvpallis, mini P (Torma)-JUHEND / TULEMUSED
  • 07 aprill 2019: Mustvee valla XI seeriavõistlus lauatennises-5 etapp, (Mustvee SH)-JUHEND / Tulemused_5etapp_PM / Tulemused_5etapp / 5etapil_auhinnatudmängijad / Tulemused_5etapp_SPM / ÜMparemus_peale5etappi / Kokkuvõttes_auhinnatudmängijad / PM_paremusjPeale5etappi
  • 12 aprill 2019: Jõgevamaa MV korvpallis U14 P (Torma)-JUHEND
  • 19 aprill 2019: Jõgevamaa MV korvpallis U16 P (Torma)-JUHEND
  • 20-21 aprill 2019: Jõgevamaa MV finaal võrkpallis (Põltsamaa FELIX)-JUHEND
  • 27 aprill 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis naisteleja meestele (Torma) – AJAKAVA /TULEMUSED
  • 28 aprill 2019: Jõgevamaa MV + Mustvee Valla MV lauatennises (Mustvee SH) –JUHEND (Jõgevamaa MV)/ JUHEND (Mustvee MV)/ TULEMUSED
  • 28 aprill 2019: Jõgevamaa MV võrkpallis meestele (Põltsamaa FELIX) – AJAKAVA
  • 08 mai 2019: Jõgevamaa noorte MV 2019, kevadjooksukross: (Kuremaa) – JUHEND/ TULEMUSED
  • 09 mai 2019: Heategevuslik koolide teatejooks (Jõgeval) – KUTSE
  • 13 mai 2019: Jõgevamaa noorte MV discgolfis (Põltsamaa) – JUHEND/ TULEMUSED
  • 22-23 mai 2019: Jõgevamaa noorte MV kergejõustikus (Jõgeva) – JUHEND/
  • 06 juuni 2019: Jõgevamaa noorte MV tennises (Jõgeva) – JUHEND/
  • 08 juuni 2019: Jõgevamaa MV 2019 Brasiilia kabes (Jõgeva VIRTUS) – JUHEND/
  • 09 juuni 2019: Jõgevamaa XXV Suvemängud (Põltsamaal) –JUHEND/TULEMUSED
  • 15 juuni 2019: Jõgevamaa LMV jahilaskmises Inglise sporting (Reino lasketiir)- JUHEND/TULEMUSED
  • 21 juuni 2019: Jõgevamaa köieveo esivõistlused (Paduvere) – JUHEND
  • 12-14 juuli 2019: 15 Eestimaa Suvemängud (Tartus) –JUHEND
  • 13 juuli 2019: Mustvee linna päeva jalgpalliturniir (Mustvee SH jalkaväljak) – 
  • 04 august 2019: Mustvee Valla 1. suvemängud (Kääpa) – JUHEND / TULEMUSED
  • 04 august 2019: Mustvee Valla MV 3×3 korvpallis (Kääpa) – JUHEND / TULEMUSED
  • 09 august 2019: Jõgevamaa MV rannavõrkpallis UP14(Põltsamaa) – JUHEND
  • 16-18 august 2019: Jõgevamaa MV tennises (Jõgeva) – JUHEND
  • 17 august 2019: XLVI Peipsi Suvemängud (Värska) – JUHEND / TULEMUSED
  • 18 august 2019: Jõgevamaa MV rannavõrkpallis UT14; UT16; UT18 (Jõgeva) – JUHEND
  • 24 august 2019: Eesti esimene Seebihokiturniir(Avinurme staadion)- JUHEND/ TULEMUSED
  • 07.september 2019: Jõgevamaa spordiveteranide MV petangis (Põltsamaa ÜG) – JUHEND
  • 12 september 2019: 36. Saare järve jooks –TULEMUSED; TULEMUSED
  • 19.september 2019: Jõgevamaa noorte U11 MV jalgpallis 2019 (Põltsamaa) – JUHEND
  • 20 september 2019: Jõgevamaa koolide krossijooks (Kuremaa) – PROTOKOLL
  • 26 september 2019: Jõgevamaa noorte U13 MV jalgpallis 2019 (Põltsamaa) – JUHEND
  • 28.september 2019: Põltsamaa seiklusretk 2019 (Kamari järv) – JUHEND / 55_28.09.19_Põltsamaa seiklusretk 2019 protokollTULEMUSED1 / Tulemused2
  • 03. oktoober 2019: Jõgevamaa noorte U9 MV jalgpallis 2019 (Vaimastvere) – JUHEND
  • 10 oktoober 2019: Jõgevamaa noorte U15 MV jalgpallis 2019 (Põltsamaa) – JUHEND
  • 17 oktoober 2019: Jõgevamaa noorte U17 MV jalgpallis 2019 (Vaimastvere) – JUHEND
  • 17 oktoober 2019: Mustvee valla 1. seeriavõistlus ujumises, I etapp (Avinurme ujula) – JUHEND/TULEMUSED
  • 24 oktoober 2019: Jõgevamaa Päästeameti MV lauatennises (Mustvee SH)
  • 26 oktoober 2019: Põltsamaa lahtised MV discgolfis (Kuningamäe) – JUHEND
  • 27.oktoober 2019: Vooremaa 62. karikavõistlused meeste võrkpallis (Põltsamaa) – JUHEND
  • 03 november 2019: Jõgevamaa noorte lahtised MV vabamaadluses (Põltsamaa) –
  • 07 november 2019: Jõgevamaa noorte lahtised MV Kreeka-Rooma maadluses ja naiste maadluses (Jõgeva Virtus) –
  • 09 november 2019: XII Mustvee seeriavõistlus lauatennises, I etapp (Mustvee SH) – JUHEND
  • 23. november 2019: Jõgevamaa meistrivõistlused saalijalgpallis (Põltsamaa) – JUHEND
  • 12 detsember 2019: Mustvee valla 1. seeriavõistlus ujumises, II etapp (Avinurme ujula) – JUHEND
  • 15 detsember 2019: XII Mustvee seeriavõistlus lauatennises, II etapp (Mustvee SH) –JUHEND