Mustvee Valla 2. Suvemängud 2020

Kui eelmisel aastal tegime algust oma valla lõbusate ja sportlike suvemängudega, siis sellel aastal jätkame. Eelmisel aastal jäi meie Kebeli Talu ja Tõnu poolt tehtud suur rändkarikas

Voore kanti, siis sellel aastal on ülejäänud piirkondadel võimalus see aastaks enda juurde hoiule viija- Seda enam, et meie juhend ütleb, et üle kahe aasta järjest ühes piirkonnas mänge ei korraldata.

1 augustil kohtume taaskord Kääpal. Mängud saavad avalöögi 12.00. Et kõik mängud oleks omanäolised, siis vahetuvad ka alad.

Sellel aastal ootame võistkondi osalema 3×3 tänava korvpallis meeskondadele, kus jagame välja ka valla meistritiitlid, lisaks suvemängude programmile. Kavas on veel nö klassikalistest aladest köievedu (5 liikmelised võistkonnad). Uue alana on võimalus kellelgi võistkonnaliikmetest läbida Kalevipoja seiklusrada jamitte niisama turnida vaid vahepunktide tuleb ka nupukust üles näidata, et siis alla tagasi jõudes saada kokku nö lõplik vastus. Sellel võistlusel on ainsaks tingimuseks, et osaleja peab olema vähemalt 150 cm pikk ja ei karda kõrgust. Kui ka eelmisel aastal oli suvemängudega samal päeval Kalvipoja kepikõnnisarja etapp, siis nii on see ka sellel aastal-selle vahega, et igal osalejal on võimalus oma piirkonnale tuua lisapunkte. Ainsa alana, mis ei toimu 1 augustil on kavas Rannavõrkpalliturniir. Kus jagame välja lisaks ka esmakordselt valla meistritiitlid meespaaridele, naispaaridele ja segapaaridele. Turniir toimub 25 juulil Mustvee spordihoone liivaväljakutel.

Kogu info alade kohta on meie juhendis: http://spordikeskus.mustvee.eu/wp-content/uploads/2020/07/JUHEND2020.pdf

Mängudele saab registreerida meilile: spordihoone@mustvee.eu. Lisainformatsiooni saab ka telefonilt 53 626995

Registreerida saab kuni 26 juulini. Rannavõrkpalliturniirile kuni 21 juulini!

Kui mõnel meie valla ettevõtjal, lisaks juba olemasolevatele on tunne, et võiks kah õla alla panna, siis oleme tänulikud abi eest. Kirjutada võib või helistada: spordihoone@mustvee.eu; 53 62 6995

Lõbusaid pildimeenutusi eelmisest aastast.

Previous Article
Next Article