Meie spordirajatised alates 18 maist 2020, eriolukorra lõppedes!

Eriolukord on küll lõppenud, kuid mitte piirangud ja terve mõistus! Paraku on ka nii, et päris kõike mida enne olukorda ka spordis teha ei saa nii nagu varem.

Järgnevalt sellest kuidas on avatud ja mida teha saab meie spordirajatistes. Aluseks on võetud Vabariigi valitsuse vastavad suunised ja kehtestatud reeglid.

Avinurme spordihoone jõusaal on avatud E, K ja R 18.00 – 21.00 ning L 15.00 – 18.00. Seda kuni 31 maini 2020.

Avinurme spordihoone pallimängusaal on avatud samadel aegadel jõusaaliga KUID harrastada saab sulgpalli ja tennist!!! Tagatud on desovahendid ja järgida tuleb kehtestatud reegleid.

Avinurme ujula ja saunad on suletud ja sellel hooajal enam ei avata.

Mustvee spordihoones on avatud jõusaal (alates 19 mai 2020) E-R 14.00 – 20.00. Klientidel tuleb järgida 2+2 reegleid. Jõusaal on avatud tavagraafikuga kuni 14 juunini 2020. Saalis on T ja N juhendaja.

Mustvee spordihoone pallimängusaalis saab harrastada sulgpalli E-R 14.00 – 19.00 (soovitav on kaasa võtta oma varustus-reket, pallid) Mängimiseks 3 väljakut. . Aegade ette broneerimisel ka Tennist.

Voore kooli võimla kasutamiseks tuleb kontakteeruda koolijuhiga.

Avatud on kõik välirajatised, kus tuleb samuti järgida reegleid. Mustvees kobestame selle nädala alguses väliväljakute liiva ja paneme võrgud ülesse. Siis saab mängida indiakat ja võrkpalli. Järve ääres võrkpalli ja tänavakossu. Spordihoone ees väljas lauatennist. Samuti on kasutamiseks avatud rajatised Kääpal, Kasepääl, Lohusuus, Voorel ja Avinurmes.

Külastage ka Piilsi Külaseltsi koostatud matkaradu, mille kirjeldused on meiekodulehel üleval.

Loodame, et sügiseks ei juhtu tänu meie kõigi käitumisele midagi mis sunniks piiranguid karmimaks muutma ja saame tõesti tavapärase rütmiga jätkata. Täname kõiki juba ette mõistva suhtumise eest ja loodetavasti leiate endale sobiva liikumisharrastuse viisi.

Previous Article
Next Article