Hea kodulehe külastaja!

Oled sattunud Mustvee Valla Spordikeskuse veebilehele.

Mustvee valla moodustavad peale 2017 aastal toimunud haldusreformi Mustvee linn, Avinurme vald, Kasepää vald, Lohusuu vald ja  Saare vald. Ühtekokku elab meie vallas üle 5,5 tuhande rõõmsa ja sportliku ning särasilmse elaniku.

Mustvee Valla Spordikeskus on Mustvee vallavlitsuse hallatav asutus.

Meie vallas on järgmised spordirajatised

Mustvee linnas – spordihoone kus saab mängida täismõõtmetega saalis ühel väljakul korvpalli,  saalihokit ning kahel ristipidi täismõõtmetega väljakul võrkpalli ja indiacat. Samuti saab mängida lauatennist ning 3-el väljakul sulgpalli.

Mustvee spordihoones on ka hostelitoad laagrite ja võistluste majutamiseks. Spordihoone kõrval on 3 liivaväljakut rannavõrkpalli ja indiaca mängimiseks, lisaks 1 väljak spordihoonest 100 meetri kaugusel rannas. Ranna esisel parkimisplatsil on võimalik mängida kahe korvi all tänavakorvpalli. Spordihoonest 50 kaugusel on ka loodusliku muruga jalgpalliväljak. Jalgpalli väravad on ka rannas. Spordihoone ees saab ühel välilaual mängida lauatennist.

Samuti on spordihoones SK Mustvee 2019 aasta sügisel avatud uus jõusaal.

Mustvee spordihoones on 2021 sügisel avatud aeroobika ja matisaal.

Avinurmes on Gümnaasiumi spordihoones täismõõtmetes pallimängusaal ning jõusaal. Lisaks on pallimängusaali ees tartaankattega jooksusirge. Õues on 2 liivaväljakut rannavõrkpalli jaoks ning staadion jalgpalli jaoks. Koolist üle tee jääb mõnus väike 17 m basseiniga ujula koos saunadega. Kooli juures on ka väike skatepark.

Avinurme spordihoones on ka 4 rajaga  tegutsev siselasketiir.

Voorel on täismõõtmetega põhikooli pallimängusaal. Kooli kõrval on kunstmurukattega miniarena.

Samuti on Voorel 2021 avatud kõigile nõuetele vastav discgolfi rada.

Kääpal on tänavakorvpalliväljak ja seikluspark. Ja muidugi suurepärane renoveeritud Kalevipoja Muuseum!

Kasepääl on loodusliku muruga jalgpalliväljak, tänavakorvpalli plats ja võrkpalli liivaväljak.

Kui sul tekkis küsimusi või soov viia läbi mõnes meie rajatises, oma laager või võistlus, siis võta meiega ühendust Facebookis või meili teel: spordihoone@mustvee.eu, helistades +372 53 62 6995