Mustvee Valla meistrikad jätkusid 26 märtsil kõige pisemate 1-3 klasside rahvastepalliga Avinurme Gümnaasiumis.  Tüdrukute turniiril võttis võidu Voore põhikooli võistkond (Delisa Mägi, Rinelle Jõesaar, Marielle Ivask, Rosali Lehtsalu, Hanna Reti Teder ja Greteliis Paas). Hõbedased medalid seekord Mustvee Koolile (Ade-Lee Soosaar, Sandra Hints, Viktoria Tomberg, Marili Vallimäe, Karola Rumm, Dora-Liisa Tooming). Pronksised medalid Avinurme Gümnaasiumile (Laura Tõnissaar, Mariliis Pikas, Emma Marie Tooming, Miia Mändla, Kayleen-Kerbel Traks ja Elisabeth Kurg). Tubli neljanda koha said Peipsi Gümnaasiumi tüdrukud (Anastasia Amelkina, Ksenija Lill, Anna Silova, Victoria Venchikova, Veronika Kohtova).

Poiste turniiril oli pinget ja dramaatikat lõpuni. Kindel oli vaid võitja. Kõik mängud võitis ja kuldmedalid said kaela Mustvee Kooli poisid (Eliott Kuusik, Micah Kuusik, Kaspar Tamm, Johannes Blumbach, Aleksander Parahhin ja Robert Birk-Pirk). Kohad teisest kuni neljandani polnud selged kuni viimase mänguni. Voore põhikoolil oli võimalus võiduga Mustvee kooli üle võtta turniiri esikoht, kuid nii ei läinud ja tekkiski kolme võistkonna vahel “surnud ring”. Kuna geimivõidud ja kaotused olid kolmel koolil võrdsed, siis tuli lugeda kellel kui palju mängijaid väljakule jäi geimides. Tõsise arvutamise tulemusena tuli teiseks (+2) Voore Põhikool (Ustus Araste, Oliver Mäletjärv, Rasmus Tamson, Trevor Kaasen ja Andre Tross). Pronks medalid kuulusid Peipsi Gümnaasiumi (+1)poistele (Stefan Klemenok, Artjom Gunin, Miroslav Bõstrov, Georgi Võssotski ja Mark Glubakov). Võõrustajad Avinurme Gümnaasiumi poisid (-3) pidid leppima võistlusliku neljanda kohaga ( Ats Renser, Kaspar Tõnissaar, Richard Johannes Matso, Rasmus Jasper Rosar, Mihkel Pärn ja Karel Kaljumäe).

Tänud korraldajatele ja õpetajatele: Romanile, Annelile, Martinile, Riinale, Annelile ja Helile. Ja loomulikult särasilmsetele lastele, kes täitsid saali ja päeva oma emotsioonide ja kilgetega!

TULEMUSED