4 detsember 2021 oli Mustvee vallas sportlik. Mustvee spordihoones pidas Eesti Indiaca Liit oma karikavõistlusi sega paaridele.  Kui Indiaca Liidule oli see teist korda viia oma turniire meie juures läbi, siis Laskmise võistlused olid meie vallas esmakordsed.

Avinurme lasketiir sai kevadel koostöös Avinurme Gümnaasiumi ja Mustvee Valla Spordikeskusega omale uue hingamise, kõik vajalikud litsentsid ning uuest õppeaastast avasime esmakordselt lasketreeningud meie valla noortele, samuti kõikidele teistele laskespordi huvilistele. Üks valla spordirajatis on saanud endale uue hingamise. Selle kõige loogiliseks jätkuks oli maha pidada üks korralik võistlus.

Võisteldi siis kahes lakseviisis-püstolistlaskmises ja püssist laskmises, tegemist siis õhkrelvadega. Et haaret veidigi laiendada, siis kutsusime laskma ka häid sõpru kaugemaltki. Kõiki piiranguid arvestades  võib võistlust pidada kordaläinuks ja uus ala meie valla spordikaardile on tulnud selleks et jääda.

Tulemused on teie ees

  • Naised vanuseklass 18+

I koht ja Mustvee Valla esimene meister – KATRIN KAARAMA (165 silma), mis on igati korralik tulemus. Katrini põhialaks on siiski ju Saalihoki. Katrin oli parim nii püstoli laskmises (68 silma), kui püssist laskmises (97 silma).

II koht Margit Tüüna (93+12 silma), kokkuvõttes 105 silma.

  • Mehed 18+

I koht: Tarvo Altmäe (püss 97 ja püstol 82 silma) kokkuvõttes 179 silma. Tarvo on Tartu Vallast.

II koht: Ants Prii (100 ja 77 silma) kokkuvõttes 177 silma. Ants on Jõgeva Vallast.

III koht ja Mustvee valla 1. meister on Janek Romanovitš (99 + 0). Janek peab veel harjutama püstolistlaskmist, kuid see ei kahanda ajaloolise Mustvee Valla meistritiitli väärtust.

IV koht: Raiko Märtsin Põltsamaalt (0+77 silma) .

Suured tänud võistluse korraldamise eest: Viljar Kuusmannile, Janek Romanovitšile, Mihkel Kõrvale ja Kalev-Tarvo Pärnale.

Kohtumiseni uuel aastal!