HUVIRINGID/TREENINGUD

Info 2019/2020 õppeaasta kohta tuleb peagi!

SAALIHOKI

  • Juhendaja: Janek Romanovitš (janek.romanovits@mustvee.ee; 518 6790)
  • Treeningud
  • Esmaspäeval: 18:30-20:00 noored vanuses 14-30,  Mustvee spordihoones
  • Esmaspäeval: 18:30-20:00 avatud aeg valla harrastajatele,  Mustvee spordihoones
  • Kolmapäeval: 18:30 – 20:00 alates 6 klass, Avinurme spordihoone
  • Neljapäeval: 16:00 – 17:00 huviring Mustvee valla koolide õpilastele, Mustvee spordihoone
  • Neljapäeval: 18:30 – 20:00 treening noortele vanuses 14-30, Mustvee spordihoone
  • Juhendaja: Kaupo Kaasik
  • Treeningud
  • Teisipäev: 17:30-18:30, Voore põhikool
  • Neljapäev: 17:30-18:30, Voore põhikool

VÕRKPALL

  • Treener: Aarne Neimann (EKR5)
  • Treeningud 
  • Kolmapäev: 17:00 – 18:30 (3-12 klass poisid ja tüdrukud, kõik valla koolid)
  • Reede: 15:30 – 17:00 (3-12 klass poisid ja tüdrukud, kõik valla koolid)
  • Juhendaja: Roman Mitt (mittroman@hot.ee, )
  • Treeningud
  • Reede:  14:00 – 15:30, Huviring 4-6 klass tüdrukud, Mustvee spordihoone
  • Juhendaja: Martin Mölder
  • Treeningud
  • Teisipäeval: 18:00-19:30, 8-12 klass, Avinurme spordihoone
  • Neljapäeval: 18:00-19:30, 8-12 klass, Avinurme spordihoone

JALGPALL

  • Juhendaja: Roman Mitt 
  • Treeningud
  • Esmaspäeval: 15:00 – 16:00, 1-4 klass huviring, Mustvee spordihoone
  • Esmaspäeval: 16:00 – 17:00, 5-8 klass huviring, Mustvee spordihoone
  • Kolmapäeval: 15:00 – 16:00, 1-4 klass huviring, Mustvee spordihoone
  • Kolmapäeval: 16:00 – 17:00, 5-8 klass huviring, Mustvee spordihoone
  • Kolmapäeval: 18:30-20:30, treening, Mustvee spordihoone
  • Juhendajad: Joseph ja Triinu Dressel
  • Treeningud
  • Kolmapäeval: 17:00, huviring kõigile soovijatele, Lohusuu kool
  • Laupäeval: 11:00, huviring kõigile soovijatele, Lohusuu kool

KORVPALL

  • Treener: Martin Mölder (EKR 5)
  • Treeningud
  • Esmaspäeval: 14:15-15:45, 2-6 klass, Avinurme spordihoone
  • Teisipäeval: 15:00-16:30, 2-6 klass, Avinurme spordihoone
  • Kolmapäeval: 15:30-17:00, 2-6 klass, Avinurme spordihoone
  • Neljapäeval: 15:30-17:00, 2-6 klass, Avinurme spordihoone

KERGEJÕUSTIK

  • Treener: Heli Ambos (EKR 5)
  • Esmaspäeval: 15:30-17:00, 5-12 klass, Avinurme spordihoone
  • Teisipäeval: 14:00-15:30, 1-4 klass, Avinurme spordihoone
  • Teisipäeval: 15:30-17:00, 5-12 klass, Avinurme spordihoone
  • Kolmapäeval: 15:30-17:00, 5-12 klass, Avinurme spordihoone
  • Neljapäeval: 15:30-17:00, 5-12 klass, Avinurme spordihoone

AEROOBIKA

  • Juhendaja: Heli Ambos
  • Teisipäeval: 19:30-20:30, 7-12 klass, Avinurme spordihoone
  • Neljapäeval: 19:30-20:30, 7-12 klass, Avinurme spordihoone

UJUMINE AVINURMES

  • Treener: Chris Tõnning (EKR 4)
  • Teisipäev: 14:15, lastele alates 7 eluaastast
  • Teisipäeval: 15:45, lastele 4-6 eluaastat
  • Neljapäeval: 14:15, lastele alates 7 eluaastast
  • Neljapäeval: 15:45, lastele 4-6 eluaastat

ILUVÕIMLEMINE

  • Treener: Liisa Noor 
  • Esmaspäeval: 16:00-16:30, lastele 2-4 eluaastat, Avinurme lasteaias
  • Esmaspäeval: 16:40 – 17:20, lastele 5-7 eluaastat, Avinurme lasteaias
  • Esmaspäeval: 17:30 – 18:30, kooliealised lapsed, Avinurme Spordihoone
  • Kolmapäeval: 16:00-16:30, lastele 2-4 eluaastat, Avinurme lasteaias
  • Kolmapäeval: 16:40 – 17:20, lastele 5-7 eluaastat, Avinurme lasteaias
  • Kolmapäeval: 17:30 – 18:30, kooliealised lapsed, Avinurme Spordihoone

LIIKUMISRING

  • Juhendaja: Ilona Prokofjeva
  • Treeningud
  • Teisipäeval: 14:00, huviring, kooliealised huvilised, Lohusuu kool

AVATUD TREENINGUD VALLARAHVALE

Osalustasu 2 eurot inimene

INDIACA: teisipäevAL 19:00 – 20:30, Mustvee spordihoone

                   REEDEL 18:00 – 19:30, Mustvee Spordihoone

SAALIHOKI: esmaspäevAL 18:30 – 20.00, Mustvee spordihoone

JALGPALL: kolmapäevAL 18:30-20:30, Mustvee spordihoone

KORVPALL: teisipäeval 17:30 – 19:00, Mustvee spordihoone

VÕRKPALL: neljapäeval 17:00 – 18:30, mustvee spordihoone

SULGPALL: REEDEL 18:00-19:30 (3 väljakUT), Mustvee spordihoone