HUVIRINGID/TREENINGUD

HOOAEG 2019/2020

MUSTVEE SPORDIHOONE

Korvpall (treener Martin Mölder EKR5, poisid ja tüdrukud vanuses 6-12).

  • Esmaspäev: 17.00-18.30
  • Teisipäev: 16.00 – 17.30
  • Neljapäev: 16.30 – 18.00
  • Neljapäeval: 19.30 – 21.00 (AVATUD TREENING)

Saalihoki (treener Janek Romanovitš)

  • Esmaspäeval: 18.30 – 20.00
  • Esmaspäeval: 18.30 – 20.00 (AVATUD TREENING)
  • Reedel: 17.30 – 19.00

Indiaka

  • Teisipäeval: 18.30 – 20.30 (AVATUD TREENING)
  • Reedel: 19.00 – 21.00 (AVATUD TREENING)

Jalgpall (juhendaja Roman Mitt)

  • Esmaspäeval: 15:00 – 17.00 (Mustvee koolide õpilased)
  • Kolmapäeval: 15.00 – 17.00 (Mustvee koolide õpilased)
  • Kolmapäeval: 18.30 – 20.30 (Noored+täiskasvanud avatud treening)

Võrkpall (juhendaja Roman Mitt)

  • Neljapäeval: 18.00 – 19.30 (vanemate klasside noormehed)
  • Reedel: 14.00 – 15.30 (tüdrukud)

Sulgpall (AVATUD TREENING)

  • Reedel: 16.00 – 17.15

Jõusaal (AVATUD TREENING)

  • Esmaspäev – reede: 16.00 – 20.00

MUSTVEE KULTUURIKESKUS

Eakate võimlemine (juhendaja Olga Aganitš)

  • Neljapäeviti: 13.00 – 14.00

Võistlustants 

  •  

AVINURME SPORDIHOONE

Kergejõustik (treener Heli Ambos EKR5, noored 1-12 klass)

  • Esmaspäeval: 14.00-15.30 (1-4 klass)
  • Esmaspäeval: 15.30 – 17.00 (5-12 klass)
  • Teisipäeval: 15.30 – 17.00 (5-12 klass)
  • Kolmapäeval: 15.30 – 17.00 (5-12 klass)
  • Neljapäeval: 14.00-15.30 (1-4 klass)
  • Neljapäeval: 15.30 – 17.00 (5-12 klass)

VÕRKPALL 

  • Esmaspäeval: 18.00 – 19.15 (AVATUD TREENING)
  • Teisipäeval: 18.00 – 19.30 (õpilased, juhendaja Martin Mölder)
  • Neljapäeval: 18.00 – 19.30 (õpilased, juhendaja Martin Mölder)
  • Reedel: 19.30 – 21.00 (AVATUD TREENING)

SAALIHOKI (treener Janek Romanovitš)

  • Kolmapäeval: 17.30 – 19.00

SULGPALL (AVATUD TREENING)

  • Esmaspäeval: 19.30 – 21.00

KORVPALL (AVATUD TREENING)

  • Kolmapäeval: 19.00 – 21.00
  • Reedel: 18.00 – 19.15

AVATUD TREENING 

  • Laupäeval: 15.00 – 18.00 (erinevad alad)

JÕUSAAL

  • Esmaspäeval: 18.00 – 21.00 (AVATUD TREENING)
  • Teisipäeval: 19.00 – 20.00 AEROOBIKA (7-12 klass+täiskasvanud, treener Heli Ambos)
  • Kolmapäeval: 18.00 – 21.00 (AVATUD TREENING)
  • Neljapäeval: 19.00 – 20.00  AEROOBIKA (7-12 klass+ täiskasvanud)
  • REEDE: 18.00 – 21.00 (AVATUD TREENING)

AVINURME UJULA

Ujumistreeningud lastele (treener Chris Tõnning EKR5)

  • Teisipäeval: 14.00 – 16.00
  • Neljapäeval: 14.00 – 16.00

AVINURME KULTUURIMAJA


Vinyasa/yin jooga (juhendaja Ivi Lõomets)
  • Pühapäeval: 12.00 – 13.15

VOORE KOOLI SPORDIHOONE

Saalihoki (juhendaja Kaupo Kaasik)

  • Teisipäeval: 17.30 – 20.00
  • Neljapäeval: 17.30 – 20.00

Võrkpall (AVATUD TREENING)

  • Esmaspäeval: 18.00 – 20.00
  • Kolmapäeval: 19.00 – 21.00

LOHUSUU KOOL

Liikumisring (juhendaja Ilona Prokofjeva)

  • Kolmapäeval: 14.00 – 15.00

Jalgpall (juhendajad Triinu Dressel ja Joseph Dressel)

  • Kolmapäeval:  17.00-18.30
  • Laupäeval : 11.00 – 12.30

  Jõusaal

  • Esmaspäeval: 16.00 – 18.00
  • Kolmapäeval: 16.00 – 18.00
  • Neljapäeval: 16.00 – 18.00

KÄÄPA RAHVAMAJA

    Vinyasa jooga (juhendaja Ulla Villemson)

  • teisipäeval: 19.30 – 20.30